Nezávazná poptávka

Těší nás Váš zájem o tyto úžasné stavby. Prostřednictvím následujícího formuláře nám prosím dejte vědět, o jakou stavbu a s jakými vlastnostmi máte zájem.

Vyplnění formuláře je zcela nezávazné a po jeho vyplnění se Vám ozveme s konkrétnějšími informacemi a cenovou nabídkou.

Fotografie k jednotlivým položkám výbavy najdete ve Vybavení.

Velikost EkoBiomu je samozřejmě ten nejdůležitějsí údaj. Odvíjí se od něj vše ostatní, zejména pak nároky na prostor. Pokud přemýšlíte o větším než zde uvedeném EkoBiomu, napište nám to do zprávy níže. Možnosti jsou poměrně velké.
Základ je bílá. Je zde vyjmenováno několik dalších barev, ale výrobce umí vyrobit plášť i v dalších barvách, pokud je to pro Vás důležité. v takovém případě napište dolů do zprávy, jakou barvu byste rádi.
Podlážka tvoří poměrně velkou část ceny celého EkoBiomu. Ten se ale dá postavit na jakouokoliv zpevněnou plochu a podlážka tudíž není nutnou součástí dodávky. Podlážka je tvořena základní hliníkovou konstrukcí, kterou je nutno usadit na stabilní a zarovnaný základ, a několika překližkových plátů zapouzdřených v hliníkovém rámu, které lze sestavit do podoby cílového kvaru.
Tloušťka 18mm. Materiál překližka+hliník, slitina.
Můžeme Vám dodat buď stavebnici, kterou si složíte sami nebo můžeme EkoBiom pro Vás také sestavit. Stavba EkoBiomu není složitá a několik lidí ji (samotný stan) zvládne za jedno odpoledne.
Usazení podlážky je samostatná kapitola, záleží totiž na přípravě terénu. Upevnění celé konstrukce je pak i otázka legislativní a může podléhat nutnosti Ohlášky na místně příslušném Stavebním úřadě.
Můžete si pořídit buď jen základní konstrukci EkoBiomu a nebo jej pořídíte i s konkrétní výbavou přímo od výrobce. Některé prvky mají vliv na konfiguraci samotné konstrukce EkoBiomu (otvory), tudíž je důležité říct si, jakou výbavu potřebujete.

Kamna - mezi základní výbavu EkoBiomu patří jednoduchá litinová kamínka na nožičkách, která jsou dimenzovaná tak, aby vytopila právě prostor stanu. Palivem je dřevo do velikosti 40cm. Součástí kamen je i nerezový vyvložkovaný komín se stříškou o průměru 15cm, který sahá nad nejvyšší bod EkoBiomu. Konstrukce stanu má speciální otvor pro vývod komínu. Bez objednání kamen bude stan bez otvoru pro komín!

Větrák - velmi doporučujeme přidat k výbavě i tento solární větrák. Jedná se o samodobíjecí jednoduchý bezúdržbový tichý ventilátor, který zajišťuje cirkulaci vzduchu. Funguje na solární i běžnou elektřinu. Větrák je dostupný v barvách černá a bílá. Konstrukce i obal stanu počítá s otvorem pro větrák a je na něj připraven. Pokud se rozhodnete větrák nepořídit, bude stan bez otvoru pro něj.

Vnitřní izolace - vnitřní vrstva odolná proti chladu do -20 °C, tloušťka 2,12 mm. 3D trojrozměrné řezání dle prostoru. Bavlněná podšívka vytvářející trojrozměrný prostor, snadná instalace s vlastností přilnavosti podle aktuální teploty.
Taková drobnost, která ale dělá interiér příjemným. Polyesterová záclona k zakrytí průhledného francouzského okna o velikosti 4,2 x 1,8 m. Vybrat si lze buď ze základních barev, nebo zvolit individuální odstín. Napište do zprávy níže, po čem Vaše srdce touží.
A nakonec připište prosím kontaktní údaje, abychom se mohli spojit.